January 2010

Mother's Little Helpers - natáčení (fotky)

31. january 2010 at 1:52 | Allien.9 |  Mother's Little Helpers - photogallery
Tak co - poznáte, který z mnoha a mnoha chlapců postávajících na chodníku je Kyle?;-)

Btw... Tohle je fotka z natáčení "Mother's Little Helpers", které muselo být na pár hodin zcela pozastaveno kvůli obrovskému hejnu řvoucích ptáků. Ti se totiž usadili na stromech nedaleko štábu a ne a ne zavřít zobáky.:-D

No, ale má to i světlou stránku... Alespoň se kluci pobavili.;-)


Avatárky a blendy (by Klára)

30. january 2010 at 20:02 | Allien.9, Klára |  Moje a vaše výtvory
Máte rádi Kylea a chcete si ho dát jako svou ikonku, ale nenašli jste zatím žádnou fakt pěknou? Tak mrkejte na drát!!!:-)

Klárka měla totiž opět tvořivou chvilku a stvořila tuhle nádheru... To je TAK nádherný!!!:-)


Tenhle blend je absolutně dokonalej a za další budu v sedmém nebi. I swear.:-)Unicorns - podrobný obsah

30. january 2010 at 18:44 | Allien.9, wew |  Unicorns - 2012
"Unicorns" vyprávějí příběh mrzuté, dospívající dívky jménem Davina (Johanna Braddy), která uniká do svého vysněného světa poté, co se její první - a zprvu dokonalý - romantický vztah začíná měnit v horror...


Davina je ten typ dívky, která bude mnohem raději v přeplněné školní hale, než aby se - byť jen na okamžik - objevila na školním plese. Sbírá panenky ve skleněných lahvích, jídlo si třídí podle velikosti a barvy. Její nejlepší kamarádka Cassidy se netají tím, že ji miluje, díky čemuž jim ve škole nikdo neřekne jinak než "lezzers". Kromě toho je odbývána vlastním otcem, nenávidí jeho novou přítelkyni a malé městečko, ve kterém s nimi žije, je pro ni skrytým vězením. Proto není divu, že se snaží kruté realitě uniknout jak se jen dá...
V den svých 16. narozenin potkává punkového skejťáka jménem Sterling (Kyle Gallner) a napadá ji, že právě on by se mohl stát jejím zachráncem. Během společně tráveného odpoledne se s ní Sterling potají vplíží do kočovného cirkusu, který láká na představení nazvané "Ztracená tajemství přírody - ušlechtilý jednorožec" a Davina zjišťuje, že onen jednorožec, ve kterého tak věřila, je ve skutečnosti pouze znetvořená koza s jedním rohem. Sterling ji mimo jiné naučí krást bonbóny z automatů nebo skákat na trampolíně salta vzad. Davina si začíná pomalu uvědomovat, že její srdce bije jen pro Sterlinga a od té chvíle už patří jen jemu.:-)
Davina a Sterling spolu prožívají mnohá dobrodružství: vkrádají se na filmy, dělají "andílky" v prázdných polích nebo bruslí na kolečkových bruslích. Lakují si navzájem nehty krvavě červenou barvou a mávají rukama jako ptáci. Ruku v ruce se potloukají krajinou naprostého patriotismu a rozbitých snů. Stahují okýnka auta a zpívají z plných plic...
Čím více času tráví Davina se Sterlingem, tím více však začíná ztrácet kontakt se svým okolím. Její rodina se rozpadá, přátelství s Cassidy už neexistuje. A aby toho nebylo málo, Sterling začíná přebírat kontrolu nad jejich společným vztahem, který se rapidně zhoršuje. Všechny předešlé urážky a nadávky vyvrcholí v den svatby Daviina otce, kdy mezi nimi dojde k obzvlášť nechutné rvačce, která se odehraje přímo před pozvanými hosty. Poté je Davina zanechána osamotě - pouze se svými slzami a modřinou ve tvaru jednorožce.
Poslední nadějí na opětovné získání svobody je rozchod. Toto rozhodnutí se však ani trochu nelíbí Sterlingovi, jehož posedlost Davinou se začíná vymykat kontrole...:-(

Mother's Little Helpers - natáčení (screeny 4)

30. january 2010 at 13:51 | Allien.9 |  Mother's Little Helpers - photogallery
A ještě jedna várka foteček, kterou ovšem osvětluje sluníčko víc, než by bylo potřeba. Ale i tak je to hrozně cute.:-) Btw... Za případnou rozmazanost fotek se omlouvám, ale nevím, co s ní. Na mém počítači jsou téměř 100% ostré, na cizích rozpixelované. Fakt nechápu!!!:-(


Mother's Little Helpers - natáčení (screeny 3)

30. january 2010 at 13:49 | Allien.9 |  Mother's Little Helpers - photogallery
Tady máte další nášup Kyle-obrázků... Natáčení filmu "Mothers Little Helpers" je díky tomu mamlasovi úplně vpravo (:-D) detailně sledováno, takže nás určitě čekají ještě spousty a spousty audiovizuálního materiálu, který potěší nejen oko, ale také srdíčko.:-)


Mother's Little Helpers - natáčení (2 videa)

26. january 2010 at 19:25 | Allien.9 |  Mother's Little Helpers - videos
Kromě vlastnoručně vyrobených screenů jsem se nakonec rozhodla obě původní videa zveřejnit. Proč? Protože nevypustit do éteru Kyleovy přesladké obličeje doprovázené vtipnými reakcemi a rozpačitým hihňáním by byla nepředstavitelná škoda.:-)

Obě videa se týkají nejnovějšího komediálního kousku, který přibyl do Kyleovy filmografie teprve před pár dny, a který nese název "Mother's Little Helpers". První video působí - v rámci možností - normálně, zato ve druhém je čtyřem klukům (Kyle je number two) položena velmi zajímavá otázka, která zní: "Jakou polohu při sexu máte nejraději?"

Chcete slyšet, co zajímavého odpověděl náš Kyle? Tak na co ještě čekáte... Prostě klik a koukám, ne?:-)

Mother's Little Helpers - natáčení (screeny 2)

26. january 2010 at 19:23 | Allien.9 |  Mother's Little Helpers - photogallery
Na konci týdne jsem zveřejnila asi třiadvacet obrázků, nad kterými jste se přímo rozplývali... No, jsem zvědavá, co budete říkat na tyhle, protože mně přijdou ještě minimálně jednou tak dobré a desetkrát tolik cute.:-)


Skateboarding (video)

25. january 2010 at 21:46 | Allien.9 |  Videa
Nevím, jestli už jste na tohle skvělé video někdy v minulosti nenarazili, ale klidně bych se vsadila, že ano. Já osobně jsem si ho pouštěla nejméně 10x a pořád se ho nemůžu nabažit...:-)

Je tu totiž krásně vidět, že Kyle není jen výjimečný herec se slibnou budoucností, ale také úplně obyčejný kluk, kterého baví přesně to, co většinu američanů v jeho věku. Ano, řeč je o oválném prkně na kolečkách zvaném skateboard.:-D A mezi námi... Docela jsem žasla.;-)


Avatárky

25. january 2010 at 20:11 | Allien.9, Klára |  Moje a vaše výtvory
Ať dělám, co dělám, nenapadá mě vůbec nic inteligentního, co bych vám mohla v tuhle chvíli sdělit. Asi mám další megaotravnou tvůrčí krizi...:-(

... To se ovšem nedá říct o věrné (vlastně úplně nejvěrnější) návštěvnici mého skromného blogu, která vytvořila tyhle úžasné Kyle-avatárky!!! No není to rozkošné?:-)))


Mother's Little Helpers - co už víme?

24. january 2010 at 16:32 | Allien.9 |  Mother's Little Helpers - articles, information
Světe div se, ale nato, že se první informace o filmu objevila teprve nedávno, toho už víme docela dost. No, když už nic jiného, tak alespoň žánr, obsah, herecké obsazení a datum premiéry...;-)

Jedná se (respektive se bude jednat) o americkou komedii, ve které si nezahraje hlavní roli nikdo jiný, než náš milovaný Kyle!!!:-) Scénář a režii má na starosti nováček K. Asher Levin, který vsadil na notoricky známé tváře, díky čemuž se můžeme těšit na hvězdy typu James Belushi, Courtney Love, Denise Richards a další... A o čem že to vlastně bude?

"Příběh o lásce, sexu... a vysokém školném. Seznamte se se Samem Lowellem. Přítelem, milencem, studentem, učitelem a majitelem vlastního eskortního servisu. Spolu s dalšími "malými pomocníky atraktivních matek" poznává nejen lásku, ale také skutečný život, ve kterém si děti přejí dospět a rodiče omládnout..."

* A co je úplně nejlepší - film už má dokonce stanovenou premiéru. Ta by měla být 20.12. 2010 (v USA), takže u nás ještě déle. Ježiš, to je doba!!!:-(