March 2010

Noční můra v Elm Street - upload oficiální stránky

31. march 2010 at 19:13 | Allien.9 |  A Nightmare on Elm Street - articles, information
No, už jsem se začínala bát, že se tahle stránka nezmění a zůstane tak fádní, jako byla doposud. Mé "černé vize" se naštěstí nevyplnily a NOES-oficiální stránka dostala nový rozměr (berte to doslova).;-)

Mother's Little Helpers - oficiální stránka

29. march 2010 at 19:55 | Allien.9 |  Mother's Little Helpers - photogallery
No... Je to již pár týdnů, co se na nás pan režisér tak krutě vykašlal a přestal se zveřejňováním "pracovních videí" z natáčení svého nového filmu nazvaného "Mother's Little Helpers" (ke změně názvu už asi nedojde).

Po dlouhé a nudné informační pomlce - která trvala věčnost - tu však máme hned oficiální stránku!!! Ale neradujte se předčasně, protože kromě této HOT fotky a parádní hudby k poslechu na ní ještě nic není:


* Ta fotka je tak šíleně cool (a Kyle tak nehorázně sexy), že to ani nejde vypovědět!!!:-)))
.

Beautiful Boy - oficiální stránka

29. march 2010 at 19:36 | Allien.9 |  Beautiful Boy - articles, information
Mám pro vás dvě zprávy. Jednu dobrou a jednu horší. Kterou chcete slyšet dřív? OK, tak nejprve tu dobrou...;-)

No... Oficiální stránka je na světě!!!:-) Bohužel na ní však skoro nic není. Pouze název a pesimistický text o chlapci, dívce a pláži, který se objeví a hned zase zmizí.:-(
.

Už jste viděli 6x17 (CSI: NY)?

28. march 2010 at 21:19 | Allien.9 |  Anketky
Hlasujte, prosím!:-)


Kyle na SXSW (rozhovor)

27. march 2010 at 13:00 | Allien.9 |  Novinky a články
Z nově zveřejněného rozhovoru s Kylem se sice nedozvídáme skoro nic nového (mluví především o obsahu "Cherry"), ale i přesto se pár věcí najde.;-)


1) Novinář: Jak ses vlastně dostal k Cherry?

Kyle: Přes konkurz. Obdržel jsem scénář, který mi poslal můj agent, přečetl jsem si ho a okamžitě jsem věděl, že "v tomhle chci hrát". Pak jsem se odvolal k režisérovi - tuším, že tam byl i producent - a bylo to... Konec odpočinku. (směje se)


2) Novinář: A tohle byl první konkurz...?

Kyle: Jo, první oficiální konkurz.


3) Novinář: Máš neuvěřitelný životopis. Mám tady poznamenáno, že jsi se objevil celkem v 62 televizních epizidách a v 11 filmech, plus 6 dalších se teprve chystá k uvedení. V některých seriálech jsi se objevil dokonce vícekrát (Veronica Mars, Zákon a pořádek, CSI: NY). To je absolutně ohromující filmografie a je ti pouze 23 let. Takže se zeptám na otázku, která se vyloženě nabízí... TV nebo filmy? Preferuješ jedno před druhým?

Kyle: Preferuju filmy... Ale nic proti seriálům! Miluju hraní rozdílných charakterů a pocit, že jsem stále někým jiným. Myslím, že bych se musel hodně rozhodovat, jesli podepsat něco, v čem bych potom musel hrát dalších šest let...


4) Novinář: Který žánr preferuješ?

Kyle: Preferuji především dobrý materiál. Myslím, že po "Noční můře v Elm Street" si dám přestávku od horrorů, a to i přesto, že si nový Freddy Krueger zaslouží poklonu.;-) Ale ano, dobrý materiál. Dobrý film je dobrý film, dobrá postava je dobrá postava. A je jedno, jestli jde o drama nebo o komedii...


5) Novinář: Je nějaký režisér nebo herec, se kterým by si chtěl dělat? Máš seznam?

Kyle: Samozřejmě, že mám. Je spousta talentovaných lidí, ale zabil bych, kdybych měl možnost hrát pod taktovkou Scorsese. (směje se) A herci? Strašně rád bych si zahrál s DiCapriem nebo s Deppem. Jsou tak strašně úžasní!

Cherry - premiéra (video)

25. march 2010 at 15:54 | Allien.9 |  Cherry - videos
Před pár dny jste se mohli pokochat nově zveřejněnými fotečkami z premiéry,teď máte možnost zhlédnoutsistředně dlouhý rozhovor s tvůrcia se dvěma hlavními protagonisty (Kyle a Brittany). Nezapomeňte si všimnout, jak se Kyle neustále ošívá a jak se usměje na otázku, zda je příběh inspirovaný skutečností.:-))


Magic Valley (fotky 3)

23. march 2010 at 21:22 | Allien.9 |  Magic Valley - fotogalerie
Ach jo, zase jen jedna jediná fotka. Tohle paběrkování mě dohání k šílenství... Ale nutno podotknout, že vypadá sexy - a to přímo nehorázně!;-)


Cherry - autogramiáda

23. march 2010 at 21:12 | Allien.9 |  Cherry - photogallery
Co si představíte, když se řekne "filmový festival"? První promítání zbrusu nových filmů? Přecpané kinosály? Herecké a režisérské hvězdy představující své (dlouho)očekávané filmy? Možná. Ale já si jako jednu z prvních věcí vybavím autogramiádu.;-)

Jedna taková autogramiáda proběhla i u příležitosti vypuštění filmu "Cherry". Jinými slovy: Kyle Gallner a Brittany Robertson podepisovali a podepisovali a podepisovali... A jestli nezemřeli, tak podepisují dodnes.:-D


(Kyle čeká na papu a následně bojuje s hamburgeremXD)(Pár nutných úsměvů - aby se neřeklo - a teď už jen SÝÝÝR!!!XD)(Oficiální představování "Cherry", na jehož konci už to Kylea asi moc nebaviloXD)(Hurááá, autogramiáda!!! Prvotní nadšení pro horečné podepisování postupně opadlo, a tak si Kyle nejprve kreslil, a poté se chudinka "zhroutil"XD)
Cherry - klip z filmu

14. march 2010 at 23:41 | Allien.9 |  Cherry - videos
Kratičký klip z "Cherry".
.

.

Cherry - premiéra (fotky)

14. march 2010 at 23:20 | Allien.9 |  Cherry - photogallery
A je to!!! Texasská premiéra "Cherry" proběhla podle plánu a Kyle se nakonec skutečně ukázal. Jen je škoda, že jsem tam taky nemohla být...:-(

Můj postřeh: Hergot, zdá se mi to, nebo je jeho dětská visage opravdu minulostí?!? Neříkám, že by mi jeho sexy vzezření (viz. první fotka) nějak výrazně vadilo, ale už to prostě není ten bezbranně vyhlížející Kyle.:-(