April 2010

A Nightmare on Elm Street - zajímavost

29. april 2010 at 17:26 | Allien.9 |  A Nightmare on Elm Street - articles, information
Veděli jste, že se při natáčení "Noční můry v Elm Street" stala menší nehoda, která klidně mohla znamenat konec naší lásky?!?:-(

Filmoví tvůrci se totiž na poslední chvíli rozhodli, že se budou při natáčení kvůli autentičnosti používat pravé břitvy. A jak jistě všichni dobře víte, Freddy s nimi před svou potencionální obětí k smrti rád seká...

"Scéna: Quentin se z ničeho nic ocitá v (dnes již kultovní) kotelně. Pomalu se zvedá na nohy a letmo kontroluje, zda se mu při pádu na zem nic nestalo, když tu najednou... SKŘÍÍÍP!!! Quentin se prudce otáčí po směru zvuku a ocitá se tváří v tvář obřitvenému šílenci. Freddy Krueger se se smíchem napřahuje a švihá po ohromeném chlapci svou smrtící rukavicí..."

Efektivní scéna, že? Ovšem, ale až na takovou malou - a zároveň poměrně zásadní - drobnost... Freddyho představitel měl v úmyslu zatnout pěst a břity tak včas stáhnout. To se mu sice povedlo, ale jen částečně. Břit na ukazováčku pravé ruky zůstal natažený a sekl Kylea do oblasti břicha!!!

Pokud jsem správně poslouchala, nebylo zranění nijak vážné (jen rozříznuté tričko a trocha krve), ale stejně měl na mále. Nechci ani pomyslet na to, co by se mohlo stát, kdyby mu náhodou omylem seknul před obličejem...:-(

Kyle na premiéře "Noční můry"

28. april 2010 at 19:29 | Allien.9 |  A Nightmare on Elm Street - photogallery
Včera ve večerních hodinách proběhla v americkém L.A. slavnostní premiéra remaku jedné z největších horrorových klasik osmdesátých let "Noční můry v Elm Street".

Všichni hlavní protagonisté (kromě Katie Cassidy, která nedorazila) si splnili svůj odvěký sen a prošli se po červeném koberci jako skutečné hvězdy. Za vydatného potlesku fanoušků byli brzy obklopeni fotografy a novináři, kteří jim nedali pokoj až do rána.:-)

Btw... Kyle vsadil na klasiku a já musím říct, že v tom obleku vypadal vážně kouzelněl.:-))).

A Nightmare on Elm Street - klip 2

28. april 2010 at 18:18 | Allien.9 |  A Nightmare on Elm Street - videos
Údajně poslední zveřejněný klip (za dva dny je totiž celosvětová premiéra) se opět týká Quentina a Nancy, takže to můžeme brát jako takovou malo, sladkou třešničku na dortu.;-)

A mimochodem... Já se vážně lekla.XD


Noční můra v Elm Street - klip

27. april 2010 at 19:12 | Allien.9 |  A Nightmare on Elm Street - videos
"Noční můra" je za rohem, tudíž není nově zveřejněný klip žádným překvapením. A o čem je? Quentin právě objevil několik knih, které se mohou týkat jejich společného problému a snaží se s nimi seznámit Nancy. Ta je zprvu skeptická, později však začíná brát Quentinova slova vážně.;-)


Vsuvka: Quentin je k sežrání!!!:-)))

NOES rozhovor 2

27. april 2010 at 18:48 | Allien.9 |  Videa
V dalším krátkém rozhovoru nám Kyle prozrazuje pár informací týkajících se natáčení a několika málo větami se zmiňuje o své postavě. Nějvíce však vychvaluje nového představitele Freddyho Kruegera. Divím se, že se nám samou chválou nerozplynul.XD


P.S.: Málem bych zapomněla! To "mlácení do hlavy", o kterém se Kyle tak vášnivě a nadšeně zmiňuje, je vidět tady (ale je to docela brutální, tak doufám, že to přežije):


A Nightmare on Elm Street - Quentin a Nancy (fotka)

23. april 2010 at 2:09 | Allien.9 |  A Nightmare on Elm Street - photogallery
Další nádherná NOES fotečka...

Kyle Gallner a Rooney Mara - fotky

23. april 2010 at 1:43 | Allien.9 |  Fotogalerie
Hej!!! Našla jsem naprosto geniální fotky Kylea a Rooney, nebo-li Nancy v nové "Noční můře v Elm Street"... Teď už jen přemýšlím, co si mám o těch fotkách vlastně myslet.XDLittle Birds - co už víme?

22. april 2010 at 19:22 | Allien.9 |  Little Birds - 2011
Ten kluk je fakt nezmar... Ještě ani nedotočil všechny filmy, ve kterých se objeví někdy během tohoto nebo příštího roku, a už má smlouvu na další!XD

Pokud jsem ten anglicky psaný článek pochopila správně, tak se nám Kyle objeví v dramatu "Goodnight Moon", jehož premiéra je bohužel stanovena až na příští rok. A o co vlastně půjde? Hlavními hrdinkami filmu budou dvě mladé dívky, které se dostanou do problémů poté, co utečou z domova a pokusí se začít znovu v nablýskaném Los Angeles. Postupem času však zjišťují, že od města čekaly mnohem víc, než jim může ve skutečnosti dát...

Kyle se objeví v roli mladého skejťáka, který se stane přítelem (?) obou dívek.:-)


Noční můra v Elm Street - Quentin (nové fotky)

21. april 2010 at 21:27 | Allien.9 |  A Nightmare on Elm Street - photogallery
Největší horrorová událost roku s působivým názvem "Noční můra v Elm Street" se rychle blíží a všechny stránky, které jsou - byť jen okrajově - zaměřeny na tento temný žánr, začínají doslova šílet! Předhánějí se ve zveřejňování trailerů, TV spotů, klipů z filmu, obrázků, rozhovorů atd. a vypátrat původní zdroj už je takřka nemožné... Ale to je nám vlastně jedno - hlavně, že ty věci jsou!;-)
* Copak asi vidí?!? No, doufejme, že nic, co by se ho právě chystalo brutálně zlikvidovat.XD

Noční můra v Elm Street - TV spot

20. april 2010 at 19:13 | Allien.9 |  A Nightmare on Elm Street - videos
Tohle je sice jeden z těch méně povedených TV spotů na "Noční můru" (celkem už jich je osm nebo devět), ale na druhou stranu je jediný, ve kterém se dá najít nějaká dosud nezveřejněná scéna s Kylem... "Wake up, Nancy. Wake up!":-)