June 2010

Nejlepší Kyle-dabing? (nová anketa)

30. june 2010 at 12:18 | Allien.9 |  Anketky
Hlasujte, prosím!:-)

Upoutávka TV Nova na 4x20

15. june 2010 at 21:29 | Allien.9 |  Kriminálka: NY (CSI: NY)
Tak jsem pro vás nakonec přeci jen zachytila nováckou upoutávku na dnešní díl "Kriminálky New York". Je to však natáčené mobilem, takže se předem omlouvám za kvalitu.:-)

Důvod zveřejnění: Kyle je poprvé vidět v českém promu (a to hned dvakrát).;-)Kino nebo DVD?

15. june 2010 at 0:57 | Allien.9 |  A Nightmare on Elm Street - articles, information
Právě jsem přišla i o tu poslední jiskřičku naděje... Dozvěděla jsem se totiž, že se čeští distributoři už nevzpamatují, takže můžeme na návštěvu "Noční můry z Elm Street" v tuzemských kinech z fleku zapomenout.:-(

Ano, ano a ještě jedno kruté ano. Kyle na velkém plátně se zkrátka opět nekoná. Nejprve došlo ke zrušení premiéry velice povedené "Hrůzy v Connecticutu", poté úžasné blbůstky s názvem "Jennifer's Body - Bacha, kouše!" a teď to (do třetice všeho špatného) odnesla i tato horrorová klasika osmdesátých let. Co na to říct? Není nám přáno, nebude nám přáno a Kyle zůstane pro většinu našich krajanů i nadále neznámým hercem...:-(

Jakýmsi ubohým odškodněním za naše krvácející srdce by mělo být vydání filmu na DVD. Přesný termín sice zatím není znám, ale předběžné datum zní ŘÍJEN 2010, což je mimochodem strašná doba, a s českým dabingem by to mělo vypadat následovně:

Lucie Vondráčková - Rooney Mara (Nancy Holbrooková), Radek Kuchař - Thomas Dekker (Jesse Braun), René Slováčková - Katie Cassidy (Kris Fowlesová), Radek Škvor - Kyle Gallner (Quentin Smith), Pavel Rímský - Jackie Earle Haley (Freddy Krueger), Marek Libert - Kellan Lutz (Dean Russell), Dana Černá - Connie Britton (Dr. Gwen Holbrooková), Zbyšek Horák, Jan Šťastný, Michal Holán, Bohuslav Kalva, Jiří Balcárek, Miriam Chytilová, Bohdan Tůma, Marjánka Jurková a další.

* Radek Škvor by byl jako dabér fajn, neboť mluví Kylea poměrně často. Tak často, že by se mohl stát jeho stálým dabérem, a to se u takhle mladých herců moc často nevidí.;-)

Tato informace (vydání DVD) je však prozatím nepodložená, takže kdybych byla Reed, dostanu teď od Maca asi pořádné kázání...;-)

Jaký je podle vás "Kyleův žánr" aneb kde mu to nejvíc sedí?

9. june 2010 at 13:57 | Allien.9 |  Anketky
Hlasujte, prosím!