August 2010

"Beautiful Boy" vyráží do světa!!!

9. august 2010 at 15:29 | Allien.9 |  Novinky a články
Film je podle nových informací již nějakou dobu hotov a nyní čeká pouze na své premiérové promítání, které proběhne někdy během 9. a 19. září 2010. Právě v této době se totiž bude konat další ročník (poměrně ceněného) filmového festivalu v Torontu.

Již od první zmínky o natáčení tohoto nenápadného snímku s názvem "Beautiful Boy" jsem věděla, že ho musím vidět (tohle je totiž přesně můj šálek kávy) a je mi úplně jedno, jestli se v něm Kyle jenom mihne nebo jestli dostane pořádný prostor pro svou realizaci. No... Byla bych raději, kdyby to byla ta druhá možnost, ale jak říkám - beru oboje.;-)

A ještě jedna věc... Ono to nakonec možná vůbec nebude tak "nenápadné", jak jsem prve říkala, neboť se šeptá o oscarových nominacích, a to jak pro Mariu Bello, tak pro Michaela Sheena. Že by jim to konečně vyšlo?:-)

Tady jsou první fotografie z filmu (bohužel bez Kylea):


A pak někomu věřte...

6. august 2010 at 22:56 | Allien.9 |  Red State - 2011
Vzpomíná si někdo, co říkal Kyle o horrorech? Já totiž naprosto přesně... V jednom z mnoha NOES rozhovorů se svěřil, že si dává od horrorů pauzu. (A k tomu dodal, že jsou sice fajn, ale nejsou tak kvalitní jako dramata a navíc jsou poměrně fyzicky náročné...)

Od premiéry "Noční můry v Elm Street" neoplynulo ani půl roku a už tu máme upsání na další horror. No... Vlastně se jedná o směs dramatu, horroru a thrilleru. Film s názvem "Red State", jehož premiéra by měla proběhnout někdy během příštího roku, se bude odehrávat v poměrně netypické lokalitě - střední Amerika, po které se bude potulovat skupinka lidí (Dermot Mulroney, Michael Angatano, pro kterého mám taktéž slabost, Stephen Root, Melisa Leo, Michael Parks a samozřejmě také Kyle Gallner). Režije se ujme Kevin Smith, od kterého jsem viděla asi jeden a půl filmu, přičemž musím říct, že nic moc teda... 

casperTV.jpg image by kingpopgun

P.S.: Už jste někdo viděl tu "Noční můru"?:-)