January 2011

Top 100 nejvíc sexy mužů Hollywoodu

30. january 2011 at 1:29 | Allien.9 |  Novinky a články
Cca. před čtyřmi týdny proběhlo v Americe tradiční hlasování, jehož cílem bylo zjistit, kteří hollywoodští krasavci jsou dle slečen nejvíce atraktivní.

Abych řekla pravdu, tak mě výsledky pořádně překvapily. Na prvním místě se (já myslím, že oprávněně) umístil "transformerový" Shia LaBeouf, na druhém skončil můj obrovský neoblíbenec Taylor Lautner a třetí místo získal překvapivě Josh Duhamel, který sice není vůbec k zahození, ale rovnou třetí místo?!?

Dále mě pobavilo, že šílení idolové jako Robert Pattinson nebo Zac Efron se do Top 100 vůbec nedostali a utřeli tak nos - a to pořádně!XD

Můj nynější idol Milo Ventimiglia se umístil až na 91. místě (škoda, zasloužil si být alespoň v polovině), ale zase mě hřeje pocit, že porazil oba dva výše zmiňované "super idoly" všech náctiletých... A jelikož se o nich píše snad v každém bulvárním plátku stále dokola už nejméně dva roky, tak je to - ať už chcete nebo ne - zatraceně velký úspěch!:-)

Ale úplně největším překvapením pro mě byl Kyle. Ano, umístil se a ano, umístil se dobře. Co dobře! Umístil se přímo úžasně! Nevím sice, jak je to možné, protože byl vždycky hodně mimo tyhle žebříčky, ale skončil na 4. místě a odnáší si tak neuvěřitelnou bramborovou medaili!!!:-)

.